Materiały English is Simple i nauka angielskiego staje się prosta!

angielski materiały szkoła podstawowa

Materiały English is Simple i nauka angielskiego staje się prosta!

Poznaj nasze materiały (angielski materiały szkoła podstawowa) do nauki angielskiego dla dzieci – klasa 1-8: niezbędniki, pakiety tematyczne, karty pracy, ebooki, pomoce dydaktyczne.

Aby łatwiej Ci było wybrać materiały dla swojego dziecka lub uczniów, zobacz, co znajdziesz w poszczególnych kategoriach naszego e-sklepu.

Dlaczego warto skorzystać z materiałów do nauki angielskiego dla dzieci English is Simple? 

W przypadku  rodziców – skorzystanie z nich gwarantuje brak stresu związanego ze sprawdzianami i pracą domową oraz gwarancja znajomości angielskiego u dziecka. W przypadku nauczycieli – oszczędność czasu i sposób na urozmaicenie lekcji. 

Co oferujemy? (angielski materiały szkoła podstawowa)

Niezbędniki English is Simple

Dostępne w pakietach lub pojedynczo. To skuteczne ćwiczenia z wyjaśnieniami i nagraniami (w przypadku 7 i 8 klasy), które obejmują zarówno gramatykę, jak i słownictwo. Każdy zeszyt ćwiczeń jest dedykowany określonemu zakresowi słownictwa i zagadnieniu gramatycznemu. Ty wybierasz! 

 
 
 
 
 

 

 

 

Pakiety tematyczne 

Zestawy różnorodnych materiałów (tj. karty pracy, ćwiczenia, gry, prezentacje, plakaty, flashcards, itp…), które pomogą dziecku w opanowaniu języka angielskiego w kontekście tematycznym, tj. Boże Narodzenie, Zima czy Halloween. To połączenie nauki z doskonałą zabawą! Czyli najefektywniejszy sposób na opanowanie angielskiego przez dzieci.

Karty pracy i ebooki

Możecie wykorzystać jako powtórkę z gramatyki lub do utrwalenia najważniejszych zasad. Są niezastąpione przed sprawdzianem, egzaminem, końcem półrocza czy początkiem roku szkolnego. 

Pomoce dydaktyczne

Kolorowe, przyciągające uwagę uczniów pomoce dla nauczycieli do prowadzenia lekcji (np. prezentacje czy gry językowe …). Z takich materiałów dzieci chętnie się uczą. Wizualne metody nauczania sprawiają, że wykonywanie ćwiczeń jest przyjemnością, a lekcje zapadają uczniom w pamięć! 

Angielski materiały szkoła podstawowa. Wszystkie materiały English is Simple są zgodne ze szkolną podstawą programową. 

Zajrzyj do e-sklepu i dowiedz się więcej! Wybierz materiały dla swojego dziecka, dla siebie lub swoich uczniów! 
 
Zapraszamy Cię do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie zamieszczamy mnóstwo ciekawych informacji dotyczących nauki języka angielskiego! 
Materiały English is Simple i nauka angielskiego staje się prosta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry