Jak nauczyć dziecko angielskiego?

jak nauczyć dziecko angielskiego w domu

Zadbaj o angielski swojego dziecka i pomóż mu osiągnąć SUKCES w przyszłości

Dowiedz się, jak pracować z dzieckiem w domu. Poznaj 6 WSKAZÓWEK, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się dobrze języka angielskiego.

Jak nauczyć dziecko angielskiego?

Oto 6 WSKAZÓWEK, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się dobrze języka angielskiego:

1. Systematyczność w ćwiczeniu języka. Nauka każdej nowej umiejętności wymaga częstego ćwiczenia, zarówno nauka gry na pianinie, jak i nauka angielskiego.

2. Regularne powtórki, utrwalanie. Aby utrwalić słownictwo czy nowo poznane zasady gramatyczne, czyli sprawić by z pamięci krótkotrwałej przeniosły się do długotrwałej, potrzeba nawet kilku tygodni.

3. Małe porcje materiału na raz. Lepiej jest nauczyć się mniejszej porcji słownictwa, niż próbować zapamiętać jak najwięcej słówek na raz.

4. Krok po kroku, w zorganizowany sposób. Korzystajcie z uporządkowanych i przejrzystych materiałów dopasowanych do poziomu dziecka.

5. Zapisywanie nowych informacji – pomaga zapamiętać materiał o wiele szybciej.

6. Wykorzystywanie wyobraźni. Najefektywniejsza metoda nauki dla dzieci to oczywiście zabawa, wyobrażanie sobie różnych sytuacji, rysowanie, rozwiązywanie zagadek czy używanie fiszek i gier językowych.

Jak nauczyć dziecko angielskiego w domu?

Skorzystaj z materiałów English is Simple i przekonaj się na własnej skórze, jak szybko Twoje dziecko zrobi postępy! 

Zajrzyj do naszego sklepu!

Zapraszamy Cię do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie zamieszczamy mnóstwo ciekawych informacji dotyczących nauki języka angielskiego!

 
Jak nauczyć dziecko angielskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry