Materiały English is Simple jako rozwiązanie wspierające samodzielną naukę angielskiego! Dla klasy 4 SP

Samodzielna nauka angielskiego dla 4 klasy

Materiały English is Simple jako rozwiązanie wspierające samodzielną naukę angielskiego w domu! Zgodne ze szkolną podstawą programową dla 4 klasy.

English is Simple to ćwiczenia do samodzielnej nauki dla 9 i 10-latków, które umożliwiają uczniom skuteczną naukę w domu. Dzięki nim dziecko może uzupełnić, ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę z języka angielskiego. English is Simple to:

Ćwiczenia do samodzielnej nauki angielskiego w domu

Gotowy plan nauki

Dajemy Ci gotowy plan pracy, który dba o systematyczność za Ciebie i za dziecko. Nie musisz pamiętać, co dziecko już zrobiło i co powinno zrobić, masz to zapisane w materiałach. 

Krótkie sesje nauki

To zasada, która nam przyświeca przy tworzeniu materiałów. Wystarczy 15 minut dziennie, by zobaczyć efekty! Dziecko nie będzie narzekało, że musi spędzić cały dzień na nauce.

Prosto i na temat

Zero lania wody, nudnych zadań i dywagacji teoretycznych. Ćwiczenia są dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Z nami angielski jest świetną zabawą! 

Wybierz materiały, których potrzebuje Twoje dziecko w 4 klasie!

Zobacz dokładny opis zawartości każdego zeszytu, który pomoże Ci w wyborze.

Numer zeszytuTytuł zeszytu English is Simple. NIEZBĘDNIK CZWARTOKLASISTYSłownictwoGramatyka
1

Numbers & Colours

Wersja papierowa

Wersja PDF

Liczebniki główne od 1 – 100.  Kolory. Nazwy kolorów oraz reguły tworzenia nazw cyfr od 1 do 100.Czasownik to be. Odmiana. Budowanie zdań twierdzących, pytań i przeczeń oraz udzielanie krótkich odpowiedzi z użyciem tych czasowników. Formy skrócone. Zaimki osobowe. 
2

My Family & Friends

Wersja papierowa

Wersja PDF

Nazywanie członków rodziny oraz mówienie o swojej rodzinie (członkowie rodziny, koledzy, przyjaciele). Zasady stosowania przedimków nieokreślonych „a” i „an” oraz przedimka określonego the”. Jak i kiedy używać przymiotników dzierżawczych, czyli przymiotników odpowiadających na pytania czyj, czyja, czyje. 
3

People & Places

Wersja papierowa

Wersja PDF

Nazywanie miejsc i budynków po
angielsku oraz określanie ich położenia. Wskazywanie drogi.  Nazwy najpopularniejszych zawodów. Ćwiczenie umiejętności mówienia o posiadanych rzeczach.
Czasownik have got. Odmiana. Zdania twierdzące, przeczenia, pytania oraz krótkie odpowiedzi z użyciem tego czasownika. 
4

This is My Home

Wersja papierowa

Wersja PDF

Nazwy pokoi, przedmiotów i sprzętów
znajdujących się w domu. Opisywanie domu, mówienie o tym, jak wygląda i co się w nim znajduje (miejsce zamieszkania, nazwy pomieszczeń i sprzętów w domu).  
Zwroty there is/there are. Budowanie zdań twierdzących, pytań i przeczeń przy użyciu tych zwrotów. Określanie położenia jednego przedmiotu w stosunku
do innego za pomocą
przyimków miejsca (prepositions of place)
5

Me & My Things 

Wersja papierowa

Wersja PDF

Części ciała, nazwy ubrań. Opisywanie wyglądu (wygląd zewnętrzny, ubrania).Pytania otwarte z użyciem słówek what, who, where, when, whose, how old, how much, how, why and what time. Zadawanie i odpowiadanie na pytania tego typu.
6

Daily Routines & Sports

Wersja papierowa

Wersja PDF

Czynności życia codziennego. Słownictwo związane z rutynowymi czynnościami, a także dotyczące aktywności sportowych. Schemat mówienia o codziennych
czynnościach. Podawanie godziny.
Stosowanie „play”, „go”, „do” przy mówieniu o sportach. Nauka mówienia o tym, co zwykle robi się  w ciągu dnia i jakie sporty uprawia. 
Czas Present Simple. Zdania twierdzące, przeczenia
i pytania oraz udzielanie krótkich odpowiedzi na
pytania zadane w tym czasie. Zwroty typowe dla czasu Present Simple. Podstawowe
przysłówki częstotliwości (always, never, often, usually) i ich pozycja w zdaniu twierdzącym.
Wszystkie te zeszyty możesz kupić w pakiecie. Przy zamówieniu tego pakietu otrzymujesz dodatkowo w prezencie: plakat edukacyjny do nauki słownictwa i gramatyki, dzięki któremu dziecko łatwiej zapamięta i będzie stosowało w praktyce nawet najtrudniejsze zagadnienia.
Materiały English is Simple jako rozwiązanie wspierające samodzielną naukę angielskiego! Dla klasy 4 SP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry