Przekonaj swoje dziecko do czytania po angielsku!

Przekonaj swoje dziecko do czytania po angielsku!

Dzisiejsze dzieci są zdominowane przez telewizję, telefony komórkowe, laptopy, gry komputerowe, itd. Dlatego też wiele dzieci ma problemy z koncentracją i czytaniem ze zrozumieniem. Naszym obowiązkiem jako rodziców i nauczycieli, jest spróbować odwrócić ten trend wszechobecnej elektroniki i przekonać dzieci do „staromodnego” czytania.

Czytanie pobudza u dziecka wyobraźnię, wpływa na wzrost kreatywności, poprawia pamięć i ćwiczy koncentrację, czyli wszystko to, co jest ważne w szkole i później w pracy. Czytając po angielsku dziecko dodatkowo poprawia swoją znajomość języka angielskiego, poznaje nowe słownictwo, oswaja się z językiem obcym, uczy się czytać po angielsku ze zrozumieniem, co nie tylko przełoży się na lepsze stopnie w szkole, ale też pozwoli w przyszłości swobodnie podróżować po świecie oraz dostać wymarzoną pracę. Czyż nie tego wszyscy chcemy dla naszych dzieci?

Jeśli chciałbyś zachęcić swoje dziecko do czytania w języku angielskim mamy dla Ciebie świetną propozycję. Ebook „Bedtime Stories zawiera 15 krótkich opowiadań napisanych w języku angielskim. Pod każdym opowiadaniem znajduje się słowniczek najtrudniejszych pojęć, co ułatwi dziecku zrozumienie tekstu. Dodatkowo weryfikujemy zrozumienie każdego tekstu poprzez krótkie ćwiczenia. Zadaniem dziecka jest zaznaczyć, które ze zdań podanych w ćwiczeniu jest prawdziwe, a które fałszywe. Ebook zawiera także klucz z poprawnymi rozwiązaniami ćwiczeń, aby zarówno dziecko, jak i rodzic mogli sprawdzić, czy ćwiczenia zostały rozwiązane poprawnie. Skorzystaj!

Przeczytaj także: 3 najważniejsze korzyści z czytania po angielsku

Zapraszamy także do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji dotyczących nauki języka angielskiego!

Przekonaj swoje dziecko do czytania po angielsku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry