Christmas puzzle dla najmłodszych

christmas puzzle

Christmas puzzle dla najmłodszych - pobierz bezpłatnie!

Zapraszamy do pobrania puzzli do nauki angielskiego dla najmłodszych dzieci dotyczących tematyki Świątecznej – Christmas Puzzle. To kolejny materiał English is Simple z serii „Play&Learn”

Puzzle przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków i uczniów niższych klas szkół podstawowych. Zawierają 10 obrazków do ułożenia wraz z podpisami w języku angielskim, które należy przyporządkować do ułożonych obrazków. Dzieci się bawią i jednocześnie poznają słówka świąteczne, tj. Święty Mikołaj, choinka, ludzik z piernika, renifer, bałwanek itp. Widząc obrazek dziecko powinno skojarzyć jego angielskie znaczenie, następnie odczytując angielskie słówko podać polskie tłumaczenie i odwrotnie.

Christmas Puzzle to prosta i przyjemna forma nauki dla dzieci. Łączy w sobie zalety zabawy tradycyjnymi puzzlami z nauką słownictwa świątecznego. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na opanowanie języka angielskiego przez dzieci!

Christmas Puzzle dla najmłodszych możesz pobrać tutaj. 

christmas puzzle

 

Puzzle wystarczy wydrukować, wyciąć, zalaminować i gotowe! Życzymy dobrej zabawy i owocnej nauki! Merry Christmas!

Zapraszamy Cię do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie zamieszczamy mnóstwo ciekawych informacji dotyczących nauki języka angielskiego! 

Christmas puzzle dla najmłodszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry